INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0

Виїзд спеціаліста

Перелік робіт, які виконують технічні фахівці Компанії на об'єктах Партнерів:

1. Пусконалагоджувальні роботи, налаштування та перевірка параметрів обладнання
Перевірка правильності монтажу та підключення обладнання відповідно до вимог Виробників. Налаштування робочих паратмерів системи на вимогу замовника, навчання персоналу Партнера на об'єкті.

2. Шефмонтаж
Технічні консультації та супровід (нагляд) робіт, що виконуються фахівцями Партнера, контроль якості виконаного монтажу, перевірка настройок обладнання

3. Обстеження об'єктів
Технічна підтримка Партнерів на переговорах та погодження технічного завдання із Замовником. Допродажне обстеження об'єктів щодо можливості реалізації вимог технічного завдання замовника та допомогу Партнеру у визначенні конфігурації системи.

4. Технічні огляди/Інспекція
Післяпродажне обстеження (технічний контроль) щодо відповідності виконаних робіт вимог технічного завдання та рекомендацій Виробника.
Складання рекламаційних/дефектних актів. Виявлення несправностей.
5. Сервісні процедури
Виїзди на об'єкти з окремими умовами гарантійного обслуговування, при необхідності здійснити ремонтні роботи безпосередньо на об'єкті. При цьому такі виїзди можуть тарифікуватись окремо залежно від гарантійних умов.

Умови надання послуги
Технічні фахівці Компанії самостійно виконують роботи лише з вимірювання або налаштування параметрів обладнання, всі інші види роботи які можуть знадобитися при цьому (перекомутація, монтаж/демонтаж елементів системи тощо) передбачають наявність на об'єкті персоналу Партнера з компетенціями та допусками для безпосереднього (фізичного) ) виконання електротехнічних чи інших монтажних робіт.

Технічні спеціалісти Компанії - НЕ виконують монтажних робіт.

Відповідальність перед Замовником (кінцевим клієнтом) за роботу системи та якість монтажу несе Партнер

Вартість вказана за 1-й робочий день – до 8 годин (9:00 – 18:00), проїзд технічного спеціаліста до об'єкта силами Партнера. Робочий час вважається з моменту виїзду з офісу та завершується після повернення до нього якщо інше не
 обговорено окремо.

При виїздах в інші регіони або при тривалості виїзду більше за робочий день, додатково слід враховувати додаткові витрати, а саме: проїзд, проживання та добові.
- Проїзд між містами - поїзд (купе) в межах міста/області – силами Партнера, автотранспортом Компанії або таксі.
- Проживання - окремий номер, рівень готелю не нижче 2-х зірок (зручності в номері, гаряча вода).
- добові - включаючи день приїзду та від'їзду, за добу 350 грн.

При виявленні гарантійного сервісного випадку з обладнанням Компанії на об'єкті Партнера, який перешкоджає виконанню обумовлених робіт - вартість роботи технічного спеціаліста НЕ оплачується (винятком є ​​Сервісні виїзди, які самі по собі є предметом роботи спеціаліста).