INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Сонячна панель Trina Vertex DE19 545 Вт

Сонячна панель Trina Vertex DE19 545 Вт

оценок: 0
5 857 ₴
5 857
Тип панели : Монокристаллическая
Мощность (Вт): 545
Технология: half-cell
Наличие: ПОД ЗАКАЗ
Производитель: Trina solar

Заснована в 1997 році, Trina Solar Co., Ltd. (символ акцій: Trina Solar; фондовий код: 688599) в основному займається дослідженнями та розробками, виробництвом і продажем фотоелектричних модулів; електростанції та системні продукти; послуги з виробництва, експлуатації та технічного обслуговування фотоелектричної енергії; розробка та продаж інтелектуальних мікромереж і мультиенергетичних систем, а також експлуатація енергетичних хмарних платформ тощо, зобов’язуючись стати лідером у сфері інтелектуальних рішень для сонячної енергії для майбутнього з

нульовою мережею. Завдяки постійним інноваціям, Trina Solar продовжує просувати фотоелектричну індустрію, створюючи більший паритет фотоелектричної енергії в мережі та популяризуючи відновлювані джерела енергії. Наразі SKL від Trina Solar встановив або побив 23 світові рекорди з точки зору ефективності перетворення фотоелементів і вихідної потужності модуля. До кінця 11 квітня 2022 року його сукупні поставки фотоелектричних модулів перевищили 100 ГВт, що близько до встановленої потужності 4,4 електростанцій Three Gorges Dam і еквівалентно посадці 7,29 мільярдів дерев у всьому світі.
 

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!