INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Сонячна панель Sunova Solar SS-550-72MDH,MONO 182HC 550 Вт

Сонячна панель Sunova Solar SS-550-72MDH,MONO 182HC 550 Вт

оценок: 0
241 $
241 $
Тип панели : Монокристаллическая
Мощность (Вт): 550
Размеры: 2279*1134*35
Технология: half-cell
Наличие: Есть в наличии
Номер отделения: Китай

Sunova Solar Technology – професійна компанія, що займається інтернаціоналізацією сонячних фотоелектричних систем. Це сучасне високотехнологічне підприємство, що поєднує фотоелектричні розробки, дослідження, виробництво, продаж та обслуговування. Кожен фотомодуль Sunova Solar проходить обов'язкове тестування на відповідність до заявлених характеристик. Повна відповідність світовим технологічним стандартам: IEC61701, ISO, OHSAS, TÜV. Гарантована сумісність із мережевими та автономними фотоелектричними системами.

Монокристалічний фотомодуль складається з 10BB PERC осередків 182 мм з використанням Half-cell технології, що відрізняється більш високою продуктивністю порівняно зі стандартними модулями. Менше схильний до перегріву і виникнення в його наслідок hot-spot'ів. Вища потужність, ККД та ROI завдяки меншим втратам при знятті енергії з поверхні осередку. На 6% менше втрат завдяки більш коротким струмознімальним шинам і на 50% краще працює з частковим затіненням. Конструкція розподільної коробки та by-pass-діоди захищають модуль від перегріву та ефекту “hot-spot“.
 

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!