INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Сонячна панель Risen RSM130-8-440M (440 Вт)

Сонячна панель Risen RSM130-8-440M (440 Вт)

оценок: 0
5 020 ₴
5 020
Тип панели : Монокристаллическая
Мощность (Вт): 440
Размеры: 1894*1096*30
Технология: half-cell
Наличие: ЕСТЬ В НАЛИЧИИ
Производитель: Risen
Номер отделения: Китай

Сонячна панель Risen RSM130-8-440M – одне з найкращих рішень в галузі фотовольтаїки. Компанія Risen Energy дотримується тенденції щодо підвищення потужностей панелей, тож даний варіант є ідеальним представником серії нових панелей потужностями від 440Вт. Такий модуль поєднує одну з найвищих в галузі потужність, високу якість, та очевидну економічну вигоду. Виготовлений китайським брендом Risen Energy. Компанія позиціонується на ринку як один з найбільших виробників сонячних панелей і входить в престижний список Tier1, який був складений аналітичною компанією Bloomberg.

Основною особливістю сонячної панелі є висока потужність, яка становить 440Вт. Такий модуль дозволить власнику СЕС розмістити потужну установку на відносно обмеженому просторі та зекономити близько 10% свого бюджету на купівлі модулів та здешевлює нормовану вартість електроенергії (LCOE) на 5%. ККД сонячної панелі становить 21.7%, тому панель надзвичайно ефективно перетворює сонячну енергію в електричну.  Тип панелі - монокристалічна Cut Half-Cell та PERC, що і пояснює таку високу продуктивність даного фотомодуля.

Кількість фотоелементів (комірок) – 130шт. Розміщуються по 5 шт. у 26 рядів. Габарити пристрою - 1894х1096х30мм. Вага фотомодуля становить 22.50кг. Рама фотомодуля виконана з алюмінію, який попередньо піддається процесу анодації. Тому сонячна панель захищена від корозії.  Фронтальна частина фотомодуля покрита захисним склом товщиною у 3.2мм, яке відрізняється стійкістю до механічних навантажень, вітрових чи снігових. Фотомодуль відповідає стандарту захисту IP68, тому попадання пилу та вологи всередину пристрою неможливе. Тильну частину сонячної панелі покриває плівка EVA.

Температурні коефіцієнти (потужності, напруги та сили струму) є наступними: для потужності це значення становить -0.34 %/Co, яке на ринку України є рекордно низьким, для напруги становить -0.25%/Co, для сили струму значення температурного коефіцієнта становить 0.05%/Co. Дані коефіцієнти визначають відсоткові втрати кожної з характеристик при нагріванні фотомодуля на 1Co від норми (45 Сo).

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!