INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Сонячна панель Ja Solar (Deep Blue 3.0) 400 Вт

Сонячна панель Ja Solar (Deep Blue 3.0) 400 Вт

оценок: 0
186 $
143 $
186 $
143 $
Тип панели : Монокристаллическая
Мощность (Вт): 400
Размеры: 1722*1134*30
Технология: half-cell
Наличие: Есть в наличии
Производитель: JAsolar

JA SOLAR була заснована в 2005 році, вона є компанією, що виробляє високоефективні фотогальванічні вироби. Промисловий ланцюжок включає виробництво таких сонячних продуктів, як кремнієві пластини, осередки, модулі і сонячні електростанції. Компанія JA SOLAR має 11 виробничих баз і 27 філій у світі, продукція компанії охоплює понад 100 країн і регіонів і широко представлена ​​в наземних, промислових та житлових фотоелектричних електростанціях. Завдяки безперервному технологічному вдосконаленню, стабільній фінансовій основі та відмінно розвиненій глобальній мережі продажу та обслуговування, компанія JA SOLAR визнана клієнтами як усередині країни, так і за кордоном, перебуваючи у списку Fortune “TOP 500 China”, а також у списку “TOP 500 Global New Energy Companies".
 

Модуль складається з високоефективних 11BB PERC осередків, компонування модуля з халф-сел осередків дозволило досягти більшого вироблення, сприяє кращій генерації в екстремальних температур, менший вплив затінення окремих осередків разом зі зниженим ризиком виникнення хотспотів, а також підвищило механічну стійкість.
 

 

Сопутствующие товары

Производитель:
Производитель:
Производитель:
Номер отделения: Україна
Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!