INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Сонячна панель Canadian Solar CS7L-MS (600Вт)

Сонячна панель Canadian Solar CS7L-MS (600Вт)

оценок: 0
8 619 ₴
8 619
Тип панели : Монокристаллическая
Мощность (Вт): 600
Размеры: 2172*1303*35
Технология: half-cell
Наличие: Есть в наличии
Производитель: Canadian Solar
Номер отделения: Китай

Доктор Шон Ку, голова, президент і головний виконавчий директор, заснував Canadian Solar (NASDAQ: CSIQ) у 2001 році в Канаді зі сміливою місією: сприяти сталому розвитку та створювати кращу та чистішу землю для майбутніх поколінь, забезпечуючи електрику, що живиться від сонце для мільйонів людей у ​​всьому світі. Під керівництвом доктора Цюя ми перетворилися на одного з найбільших у світі постачальників сонячних фотоелектричних продуктів і енергетичних рішень, а також на одного з найбільших розробників сонячних електростанцій у всьому світі.
Сумарно ми поставили понад 75 ГВт сонячних модулів тисячам клієнтів у більш ніж 160 країнах, цього достатньо, щоб задовольнити потреби в екологічно чистій енергії приблизно 17,7 мільйонів домогосподарств. У нас понад 13 500 відданих співробітників, які щодня прагнуть втілити цю місію в реальність. Клієнти обирають нас, тому що ми пропонуємо найкращу цінність. Наші модулі та системні рішення поєднують найвищу якість із найкращими на ринку структурами витрат. І наші сонячні проекти стабільно досягають найвищих показників виробництва та рентабельності інвестицій. Canadian Solar (CSIQ) наразі розробляє 26 ГВт сонячних проектів і 31 ГВт-год акумулюючих проектів, і має унікальні можливості для розробки проектів і повних сонячних рішень під ключ. Об’єднуючи послуги для всього життєвого циклу проекту — техніко-економічне обґрунтування, отримання дозволів, розробка, проектування, закупівлі, будівництво та технічне обслуговування — ми можемо значно знизити складність і витрати для промислових і комерційних клієнтів. У 2020 році ми залучили капітал у розмірі 260 мільйонів доларів США для запланованого IPO бізнесу компанії MSS і завершили випуск конвертованих зобов'язань на суму 230 мільйонів доларів США. Це забезпечить нам швидке розширення наших виробничих потужностей разом із найпередовішими технологіями для підтримки наших мереж від 20 ГВт до 22 ГВт поставок і від 1,8 ГВт-год до 1,9 ГВт-год поставок акумуляторів у 2022 році.
 

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!