INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Двустороння сонячна панель Trina DEG19RC.20 (570 Вт)

Двустороння сонячна панель Trina DEG19RC.20 (570 Вт)

оценок: 0
0 ₴
0
Тип панели : Монокристаллическая
Мощность (Вт): 570
Размеры: 2384x1134x30
Наличие: ЕСТЬ В НАЛИЧИИ
Производитель: Trina solar

Двустороння сонячна панель Trina DEG19RC.20 (570 Вт)

Двостороння сонячна панель Trina DEG19RC.20 з потужністю 570 Вт - це відмінний вибір для тих, хто шукає ефективність та інноваційні технології у сонячних системах. Ці панелі поєднують в собі найсучасніші технології з ефективними рішеннями для максимального збору сонячної енергії.

Одна з основних переваг цих панелей - це їх двосторонній дизайн, який дозволяє збирати сонячну енергію не лише зверху, але й знизу панелі. Це значно підвищує загальний виробничий вихід, особливо в умовах, коли панелі встановлені на рівній площині або над поверхнею, яка відбиває сонячні промені.

Завдяки використанню передових технологій, Trina DEG19RC.20 забезпечують високу ефективність та надійність у будь-яких умовах. Вони мають міцну конструкцію, яка забезпечує стійкість до атмосферних впливів, включаючи вітер, дощ та сніг.

Загальний виробничий вихід досягає 570 Вт, що робить ці панелі одними з найпотужніших на ринку. З Trina DEG19RC.20 ви можете бути впевнені, що ваша сонячна система буде працювати на повну потужність, забезпечуючи ефективне виробництво зеленої енергії протягом тривалого часу.

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!