INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Контролер заряду Victron Energy SmartSolar MPPT (Tr; MC4; Tr Ve.can) 12/24/48В (250В/100А)

Контролер заряду Victron Energy SmartSolar MPPT (Tr; MC4; Tr Ve.can) 12/24/48В (250В/100А)

оценок: 0
39 215 ₴
39 215
Наличие: ЕСТЬ В НАЛИЧИИ
Производитель: Victron Energy
Номер отделения: Нідерланди
НАТИСНІТЬ ТУТ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КЕРІВНИЦТВА КОРИСТУВАЧА
Зарядний пристрій на сонячних батареях збирає енергію від сонячних панелей та зберігає її в батареях. Використовуючи найновішу та найшвидшу технологію, BlueSolar максимізує ефективність роботи із сонячною енергією, забезпечуючи інтелектуальний заряд за максимально короткий час. BlueSolar підтримує хороший стан батарей, збільшуючи їхній термін служби.

Шляхом постійного моніторингу напруги та струму на виході ваших сонячних (PV) панелей, технологія MPPT забезпечує максимально повне використання доступної потужності панелей для збереження в акумуляторних батареях.
Ви можете віддалено керувати та контролювати широкий спектр функцій Вашого пристрою BlueSolar MPPT за допомогою підключення Bluetooth адаптера та налаштування зв'язку зі смартфоном або іншим пристроєм за допомогою VictronConnect. Якщо Ваше обладнання підключено до Інтернету, портал віддаленого доступу Victron Remote Management (VRM) забезпечить доступ до всіх налаштувань MPPT, у будь-який час, у будь-якому місці; обидві послуги є абсолютно безкоштовними. Для віддалених установок - навіть якщо поблизу немає інтернет-з'єднання, ви все одно зможете керувати MPPT, підключивши GlobalLink 520.
При підключенні керуючого екрану SmartSolar Ви зможете легко перевіряти статус свого зарядного пристрою і батарей. Просто підключіть його до передньої панелі MPPT зарядного пристрою для моніторингу характеристик обладнання в режимі реального часу.


 

НАТИСНІТЬ ТУТ ДЛЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!