INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Контролер заряду Victron Energy Bluesolar MPPT 100/20 RETAIL; 12/24/48 (100B/20A)

Контролер заряду Victron Energy Bluesolar MPPT 100/20 RETAIL; 12/24/48 (100B/20A)

оценок: 0
6 800 ₴
6 800
Найкращий контролер для ваших потреб!

- Вбудований Bluetooth Smart
Беспроводное рішення для налаштування, моніторингу, оновлення та синхронізації контролерів заряду SmartSolar.

- VE.Direct Для дротового підключення до Color Control GX, іншим пристроям GX, ПК чи іншим.
- Ультра-швидке відстеження пікових потужностей (MPPT) В умовах хмарності, коли інтенсивність світла постійно змінюється, контролер МРРТ дозволить підвищити отримання енергії на 30 % у порівнянні з контролерами заряду ШІМ і на 10 % у порівнянні з повільними контролерами МРРТ
- Вихід для навантаженя. Повного розряду батарей можна уникнути підключенням всіх навантажень до виходу для навантажень. Вихід навантажок відключає подачу при розряді батареї до попередньо встановленого рівня напруги.
- Також можна вибрати інтелектуальний алгоритм управління батареєю: див. Срок служби акумулятора. Вихід для навантажень захищений від короткого замикання.
- Battery Life: інтелектуальний менеджмент акумулятор. Коли сонячний контролер заряду не може повністю зарядити батарею протягом одного дня, результатом є постійне виконання циклу між точками «частичний заряд» і 
«завершення розряду». Цей режим роботи (без постійного повного заряду) здатний зруйнувати свинцово-кислотні батареї протягом неділі або місяців.

Алгоритм Battery Life перевіряє стан заряду батареї і, при необхідності, день за днем злегка підвищує напругу відключення навантажень ( Відключає навантаження раніше) для того, щоб сонячної енергії виявилося достатньо для заряд батареї приблизно на 100 %. З цієї точки і далі рівень відключення навантаження буде модулюватися таким чином, щоб повний заряд акумулятора досягався приблизно раз за тиждень.
Програмуємий алгоритм зарядк - див. на сайті Victronenergy.com
Час дня і ночі та опція затемненя освітлення - див на сайті victronenrgy.com
Датчик внутрішньої температури - Компенсує температуру при напрузі абсорбційного і плаваючого заряду.
- Додатковий зовнішній детектор напруги і температури батареї по Bluetooth

Пристрої Smart Battery Sense або BMV-712 Smart Battery Monitor можуть використовувати для передачі напруги та температури батареї на одному чи кількох контролерах заряду SmartSolar.
Функція відновлення повністю розрядженої батареї Ініціює заряд навіть при розрядженому до 0 акумуляторі.Переключається до повністю розрядженої літій-іонної батареї зі вбудованою функцією відключення.

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!