INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Система кріплень на покатний дах SF

Система кріплень на покатний дах SF

оценок: 0
1 589 ₴
1 589
Наличие: ЕСТЬ В НАЛИЧИИ

 

У комплект входить:
​​​Алюмінієвий профіль (3), гвинт-шуруп (нерж.) з алюмінієвим перфорованим куточком (5), стик для профілю (4), притиск крайній(1), міжмодульний (2), металовироби з нержавіючої сталі. Склад комплектуючих залежатиме від індивідуального прорахунку
вашої системи.

1. Крайній притиск використовується для закріплення сонячної батареї на опорному S-профілі. Матеріал: Алюміній 
Ціна: 1,5-2,5$

2.Міжпанельний притиск виготовляється з алюмінієвого сплаву. Притиск кріпитися до монтажного профілю  за допомогою болта  і гайки через отвір, розташоване по центру міжпанельних притиску. Міжпанельний притиск встановлюється між двома сусідніми панеллями. Притиск повністю симетричний і має дві площини, які притискають з однієї сонячної панелі кожна. Рифлення на площинах, які притискають сонячну панель забезпечують надійну фіксацію. При закручуванні гайки, фіксує сам притиск, вона ховається в западину, яка знаходиться в центральній частині притиску. Бічні стінки притиску забезпечують упор сонячних панелей.
Ціна: 1,5$

3.Алюмінієвий профіль використовується для встановлення  сонячних батарей. Виготовлений з якісного алюмінію, що забезпечує міцність, легкість і довговічність системи кріплень в цілому.
Ціна: 15-29$ (230-460см)

4.Стик для профілю використовується для стикування двох ламелій опорного профілю.
Ціна: 5$

5.Гвинт-шуруп в зборі дозволяє закріпити каркас для сонячних електростанцій на покрівлі, також підходить для шиферу, для металочерепиці, профнастилу. Поставляється в зборі з монтажною пластиною.
Ціна: 6$
 

                

     

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!