INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Акумуляторна батарея LiFePo4 Pylontech US5000 (4,8 кВт*год 48 В)

Акумуляторна батарея LiFePo4 Pylontech US5000 (4,8 кВт*год 48 В)

оценок: 0
64 000 ₴
64 000
Тип: Литиевые
Ёмкость (Ач): 100
Напряжение (В): 48
Производитель: Pylontech
Номер отделения: Китай


Pylontech - провідна компанія в сфері виготовлення акумуляторів літій-іонного типу. Базується дана фірма в Китаї. Основний ринок - Європа, Австралія та США. Вже більше 12 тис. господарств використовують дані АКБ для енергетичної автономії. Наразі продано акумулятори загальною ємністю понад 2 ГВт/год (станом на 2020 р.). Наша компанія використовує дані акумулятори для створення високоефективних сонячних станцій гібридного типу, оскільки акумулятори такого типу придатні до експлуатації терміном до більше 10 років.
це нова система літієвих акумуляторів (LiFePo4), що надається компанією Pylontech з їх багатим досвідом установки в більш ніж 5000 будинків у всьому світі. Літієвий акумулятор LiFePo4 48В 50A US2000B Plus має довгий термін служби, високу щільність енергії і потужності у промисловості, модний дизайн, легкість монтажу і нарощування ємності, все це відображає реальні потреби кінцевих користувачів і сильні сторони технічних можливостей літієвих акумуляторів Pylontech.
 

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!