INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Акумуляторна батарея Axioma-GEL-100A/12В (1,2 кВт*год)

Акумуляторна батарея Axioma-GEL-100A/12В (1,2 кВт*год)

оценок: 0
7 200 ₴
7 200
Тип: Гелиевые
Ёмкость (Ач): 100
Напряжение (В): 12
Наличие: ЕСТЬ В НАЛИЧИИ
Производитель: AXIOMA energy
Номер отделения: Китай

Акумуляторна батарея Axioma-GEL-100A/12В (1,2 кВт*год)


Батарея Axioma Energy AX-GEL-100 (100Ач, 12В) представляє собою акумуляторне устройство, що забезпечує постійний струм, використовуючи хімічні реакції. Цей акумулятор повністю герметичний і не вимагає обслуговування під час зберігання і використання.

GEL технологія полягає в тому, що електроліт має гелеподібну структуру з особливим хімічним реагентом, що містить окис кремнію. Ця речовина заповнює простір між електродами, де відбувається газова рекомбінація під час роботи акумулятора.

Основна відмінність між акумуляторами AGM і GEL полягає в тому, що в AGM використовуються скляні волокна для електродів, тоді як в GEL присутній гель.

Переваги акумуляторів GEL перед AGM включають більший термін служби (6-7 років) та безпеку встановлення в житлових приміщеннях завдяки герметичності і відсутності витоку кислоти чи шкідливих випарів. Ці акумулятори можуть працювати в широкому температурному діапазоні від -20°С до +50°С і витримувати велику кількість циклів заряду/розряду, високий розряд та великі струми.

Батареї AX-GEL-100 показують низький рівень саморозряду при тривалому зберіганні, а також мають захист від перерозряду та перерозрядження.

Ці акумулятори широко використовуються у висвітленні, пожежних та охоронних системах, джерелах безперебійного живлення, медичному обладнанні, сонячних та вітряних станціях, мережевих станціях і станціях зв'язку.

Основні переваги: Термін служби-12 років До 400 циклів заряду/розряду при 100% розряді АКБ До 1900 циклів заряду/розряду при 30% розряді АКБ

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!