INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Гібридний трифазний інвертор Deye SUN 12K SG04LP3 EU (12 кВт)
Гібридний трифазний інвертор Deye SUN 12K SG04LP3 EU (12 кВт)
Гібридний трифазний інвертор Deye SUN 12K SG04LP3 EU (12 кВт)
Гібридний трифазний інвертор Deye SUN 12K SG04LP3 EU (12 кВт)

Гібридний трифазний інвертор Deye SUN 12K SG04LP3 EU (12 кВт)

оценок: 0
100 000 ₴
100 000
Тип инвертора: Гибридный
Тип: In grid
Наличие: ЕСТЬ В НАЛИЧИИ
Мощность (Вт): 12000
Количество фаз: 3
Производитель: Deye
Номер отделения: Китай

Гібридний трифазний інвертор Deye потужністю 12 кВт - це пристрій, який може перетворювати постійний струм (DC) в змінний струм (AC) для живлення електричних пристроїв в приміщенні з використанням сонячних панелей та інших джерел енергії.

Інвертор має три фази, що дозволяє підключати його до багатьох електричних пристроїв і забезпечує стабільний рівень напруги та частоти відповідно до налаштувань користувача.

Пристрій має гібридну функцію, що дозволяє переключатися між джерелами живлення (наприклад, мережею, генератором, акумулятором або сонячними панелями) в залежності від наявності енергії та потреб споживачів. 

Інвертор має вбудовану систему моніторингу, яка дозволяє відслідковувати поточний рівень енергії, що споживається та виробляється. Додатково, інвертор має захист від перенапруги, короткого замикання, що забезпечує безпечну та надійну роботу пристрою.

Взагалі, гібридний трифазний інвертор Deye потужністю 12 кВт - це сучасний та ефективний пристрій для живлення електричних пристроїв, який дозволяє ефективно використовувати сонячну енергію.

Інвертор може працювати в режимі продажу надлишків виробленої електроенергії за «зеленим» тарифом». Енергія спрямовуватиметься на власні потреби будинку, зарядку акумуляторних батарей, а зайва енергія йтиме у зовнішню мережу. Якщо Ви не хочете зв'язуватися із «зеленим» тарифом, чи немає можливості його оформити, тоді інвертор буде працювати на компенсацію власного споживання, генеруючи стільки енергії, скільки потрібно для покриття потреб споживача, за винятком перетікання зайвої енергії у зовнішню мережу.

Для накопичення сонячної енергії до інвертора можна під'єднати свинцево-кислотні або літієві акумулятори. Якщо в акумуляторній батареї є порт синхронізації CAN або RS485, тоді інвертор зможе отримувати дані про ємність, залишок заряду, необхідний струм заряду, температуру. Якщо акумулятор не має порту для синхронізації, параметри заряду можна виставити вручну. Параметри можна задати як у вимірювальних величинах, так і відсотковому відношенні. Можна вказати струм розряду, для правильного режиму експлуатації акумулятора, вибрати джерела заряду, для кожного джерела вибрати свій індивідуальний режим, дати сигнал на зовнішні пристрої, встановити добові режими зарядки.

В даному інверторі є одна відмінна риса, в ньому передбачений додатковий багатофункціональний силовий порт, який в меню налаштувань інвертора може бути призначений або входом, або виходом. Він має три варіанти використання.

Режим генератора — у такому режимі до порту під'єднується генератор, він може керуватися інвертором, запускатися, коли це потрібно інвертору в автоматичному режимі. Для цього потрібно мати генератор з автоматикою. Інвертор подає сигнал на дозвіл роботи генератора і генератор запускається. У налаштуваннях інвертора є можливість установки потужності генератора, яку можна брати з нього, а також максимальний час роботи генератора, час відпочинку генератора. Окремо для цього входу можна вказати струм заряду акумулятора.

Режим смарт-навантаження — при включенні цього режиму вхід стає виходом, і за наявності надмірної енергії інвертор буде відправляти потужність в навантаження. Навантаженням може бути, наприклад, електричний водонагрівач. Налаштування інвертора дозволяють вказати діапазон розряду акумулятора для режиму скидання надлишків енергії.

Режим мікроінвертора — в цьому режимі додатковий порт стає входом і коли сонячної енергії недостатньо, то на цей вхід можна під'єднати ще додаткове поле сонячних модулів на мережевому інверторі або на мікроінверторах.


Інвертор має РК дисплей із сенсорним керуванням, через дисплей проводяться всі налаштування, керування, встановлення конфігурації. Також у комплекті постачання WiFi модуль для підключення до хмарного сервісу моніторингу на базі SOLARMAN. Моніторинг дозволяє стежити за роботою системи, переглядати графіки за весь час експлуатації та практично за всіма електричними параметрами інвертора. Також статистика генерації, виробленої сонцем, відданої споживачеві та мережа, доступна на базовому ЖК дисплеї.

Фізично установка інвертора доступна на вулиці, оскільки рівень захисту інвертора IP65. Охолодження інвертора примусове, трьома кулерами з електронним керуванням оборотів.

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!