INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Гібридний однофазний інвертор Solis S5-EH1P6K-L (6 кВт)

Гібридний однофазний інвертор Solis S5-EH1P6K-L (6 кВт)

оценок: 0
74 267 ₴
74 267
Производитель: SOLIS
Номер отделения: Індія

Увага ! Повна передоплата! Отримання у січні!

Ginlong Solis - це одна з найстаріших китайських компаній на ринку інверторів для фотовольтаїчних систем, яка була створена в 2005 році. Solis входить в топ-10 найбільших по об’ємах поставок виробників сонячних інверторів станом на на 2020 рік.

Компанія спеціалізується на виготовленні перетворювачів різного типу - як і однофазних, так і трьохфазних. Solis також виробляє інше апаратне та програмне забезпечення, яке повинно отимізовувати моніторинг станцій на основі їх інверторів. Даний концерн інвестує значні кошти в розробку нових та інноваційних рішень в галузі сонячної енергетики.

Ginlong Solis отримала безліч нагород світового рівня, серед яких: нагорода найкращого бренду фотоелектричних інверторів від EuPD Research (2019 рік), третє місце серед азіатських брендів за версією BloombergNEF Bankability (2019 рік), нагорода APVIA Technology Achievement Award за технологічні досягнення (2018 рік)

Уся продукція відзначається високою якістю і відповідністю міжнародним стандартам. Продукти є сертифікованими

Гібридний інвертор Solis має можливість змішування всіх типів вхідної та вихідної енергії, інформативний моніторинг, гарантію на 5 років! Увага! Інвертори Solis Працюють не з усіма типами АКБ. Ми пропонуємо акумуляторні батареї серії «C» Від компанії Pylontech.

 

 

Сопутствующие товары

Тип: Литиевые
Ёмкость (Ач): 75
Напряжение (В): 48
Производитель: Pylontech
Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!