INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Гібридний однофазний інвертор Deye SUN 8K SG01LP1 EU (8 кВт)

Гібридний однофазний інвертор Deye SUN 8K SG01LP1 EU (8 кВт)

оценок: 0
92 050 ₴
92 050
Тип: In grid
Наличие: ЕСТЬ В НАЛИЧИИ
Мощность (Вт): 8000
Количество фаз: 1
Тип инвертора: Гибридный
Производитель: Deye
Номер отделения: китай

Deye є виробником електронного обладнання, серед яких є гібридний сонячний інвертор. Deye забезпечує максимальний рівень ефективності та надійності.

Deye має кілька ключових функцій, які роблять його незамінним для дому та бізнесу. Перш за все - це вбудований зарядний пристрій для батарей, який дозволяє зберігати накопичену електроенергію та використовувати її у той час, коли сонячні панелі не виробляють достатньо енергії. Крім того, інвертор може працювати як в мережевому, так і в автономному режимах, забезпечуючи надійне живлення в будь-який час.

Deye має вбудований моніторинг, який дозволяє віддалено контролювати роботу інвертора та перевіряти стан сонячних панелей. Це можна зробити за допомогою спеціальної програми, яка доступна для смартфонів та комп'ютерів.

Інвертор також має захист від перенапруги та вимикач сонячних панелей. Загалом, Deye  - це потужний та надійний пристрій, який дозволяє користувачам максимально використовувати сонячну енергію та зменшувати витрати на електрику вдома або в
бізнесі.

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!