INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Гібридний однофазний інвертор Deye SUN-5KSG03LP1-EU (5 кВт/48В)
Гібридний однофазний інвертор Deye SUN-5KSG03LP1-EU (5 кВт/48В)
Гібридний однофазний інвертор Deye SUN-5KSG03LP1-EU (5 кВт/48В)
Гібридний однофазний інвертор Deye SUN-5KSG03LP1-EU (5 кВт/48В)
Гібридний однофазний інвертор Deye SUN-5KSG03LP1-EU (5 кВт/48В)

Гібридний однофазний інвертор Deye SUN-5KSG03LP1-EU (5 кВт/48В)

оценок: 0
48 117 ₴
48 117
Мощность (Вт): 5000
Количество фаз: 1
Тип инвертора: Гибридный
Наличие: ЕСТЬ В НАЛИЧИИ
Производитель: Deye
Номер отделения: китай

Гібридний інвертор Deye SUN-5KSG03LP1-EU є оптимальним вибором середнього цінового сегменту для гібридних енергетичних систем. Цей високоякісний продукт, вироблений китайською компанією Deye Energy, є одним із найкращих гібридних інверторів на ринку. Він може працювати в режимах з використанням акумуляторів та без них, і це дозволяє підключати станцію до державної програми "зелений тариф".

Характеристики

Інвертор Deye SUN-5KSG03LP1-EU має потужність 5 кВт і сумісний з панелями, струм яких не перевищує 13А. Він володіє кількома перевагами порівняно з конкурентами, як на технічному, так і на програмному рівні.

* Інвертор обладнаний двома MPPT трекерами, що дозволяє підключати два окремі масиви сонячних панелей. Це може бути, наприклад, панелі на різних скатах даху або на землі. Струм MPPT від панелей - 13 А, а діапазон MPPT - від 125 до 425 В.

* Інвертор може працювати в однофазних та трьохфазних системах в режимі паралельного задання. До 16 інверторів можуть працювати в режимі паралельного задання на однофазну мережу та до 3 інверторів на кожну фазу трьохфазної мережі.

* Інвертор є гібридним, тобто він може працювати з різними типами акумуляторів, такими як Li-ion, LFP та свинцево-кислотні. Це дозволяє системі працювати тривалий час без заміни акумуляторів. Крім того, гібридний режим дозволяє продавати надлишкову енергію згідно з "зеленим" тарифом, а також використовувати свинцево-кислотні акумулятори.

* Інтелектуальна система захисту інвертора надійно захищає його від критичних поломок, що можуть виникнути через перевантаження, перенапругу або коротке замикання. Також, інвертор миттєво реагує на виникнення дугового пробою, що допомагає уникнути загоряння станції.

* Контроль генерації. Інвертор сумісний з інтелектуальним лічильником, який дозволяє обмежувати рівень генерації станції, щоб запобігти переповненню електромережі (це актуально, коли немає можливості підключитися до "зеленого" тарифу).

* Високий ККД пристрою, що становить 97.5%, сприяє більш ефективному перетворенню постійного струму на змінний, що позитивно впливає на ефективність роботи станції. Це один з найвищих показників ККД серед перетворювачів такого типу.

* Гарантія. Цей інвертор має офіційну гарантію від виробника тривалістю 5 років, що додатково підкреслює його високу якість.

* Модель відповідає стандарту захисту IP65 і може працювати в широкому температурному діапазоні від -25 до 60°C, що додає йому надійності та стабільності.

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!