INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Портативна зарядна станція AL 2200 PowerBox
Портативна зарядна станція AL 2200 PowerBox
Портативна зарядна станція AL 2200 PowerBox
Портативна зарядна станція AL 2200 PowerBox
Портативна зарядна станція AL 2200 PowerBox

Портативна зарядна станція AL 2200 PowerBox

оценок: 0
55 372 ₴
55 372
Производитель: Altek

Портативні зарядні пристрої Altek серії PowerBox є сучасними портативними зарядними станціями, які забезпечують живлення для електронних пристроїв незалежно від наявності електропостачання або тимчасових перебоїв у доступі до мережі. Ця лінійка включає в себе різні моделі, що дозволяє кожному користувачеві знайти підходящий варіант для своїх потреб у портативному джерелі енергії.

Наприклад, портативна зарядна електростанція ALTEK PowerBox AL 2200 оснащена сучасним літієвим акумулятором ємністю 2131 Вт·год. Вона забезпечує понад 1500 циклів заряду при розряді на 80% та до 3000 циклів при розряді на 40%, що сприяє збільшенню її тривалості служби. Цей пристрій підтримує технологію Power Delivery для швидкої зарядки гаджетів і може живитися від сонячних панелей потужністю 180 Вт або звичайної мережі 220В та автомобільного акумулятора. Термін служби цієї станції становить 7 років.

Пристрій відзначається високим рівнем захисту, включаючи захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, низької напруги, перенавантаження і перегрівання.

ALTEK PowerBox AL 2200 - це портативна станція, яка буде корисною при відсутності електропостачання в приватних будинках, квартирах, на дачах, в офісах, в умовах польових робіт, активного відпочинку на природі та під час подорожей. Вона сумісна з багатьма типами електронних пристроїв, включаючи дрони, ноутбуки, ліхтарі, смартфони, планшети, камери, рації, мережеве обладнання, LED-лампи, холодильники, телевізори та багато інших пристроїв. Крім того, цю станцію можна використовувати для зарядки зовнішніх електронних пристроїв, як джерело медичного живлення, для зберігання побутової електроенергії та як аварійне джерело освітлення.

Дисплей на корпусі станції відображає рівень заряду, параметри роботи, залишковий час роботи, а також вона оснащена ліхтарем з трьома режимами, включаючи режим SOS. У верхній частині корпусу розташована ручка для зручного перенесення.

Завдяки різним роз'ємам, включаючи вихід змінного та постійного струму та порти USB, ця станція надає різні способи підключення та живлення вашого обладнання для зручності користувача.

 

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!