INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Портативна зарядна станція AL 1200 PowerBox
Портативна зарядна станція AL 1200 PowerBox
Портативна зарядна станція AL 1200 PowerBox
Портативна зарядна станція AL 1200 PowerBox
Портативна зарядна станція AL 1200 PowerBox

Портативна зарядна станція AL 1200 PowerBox

оценок: 0
35 815 ₴
35 815
Производитель: Altek

Портативні зарядні пристрої Altek серії PowerBox представляють собою сучасні портативні зарядні станції, які забезпечують живлення електронних пристроїв, незалежно від наявності електропостачання або тимчасового відключення доступу до мережі. Ця лінійка пропонує різноманітні моделі, щоб кожен користувач міг знайти оптимальний варіант портативного джерела енергії.

Наприклад, портативна зарядна станція ALTEK PowerBox AL 1200 оснащена сучасним літієвим акумулятором ємністю 1132 Вт·год. Вона забезпечує 2500 циклів заряду при розряді до 80% та до 3000 циклів при розряді до 40%, що сприяє подовженню її терміну служби. Цей пристрій підтримує технологію Power Delivery для швидкої зарядки гаджетів і може отримувати живлення від сонячних панелей потужністю 120 Вт або звичайної мережі 220В та автомобільного акумулятора. Термін служби цієї станції становить 7 років.

Пристрій відзначається високим рівнем захисту, включаючи захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, низької напруги, перенавантаження і перегрівання.

ALTEK PowerBox AL 1200 - це портативна станція, яка стане незамінною в ситуаціях відсутності електропостачання в будинках, на дачі, в офісах, під час подорожей або в активних відпочинкових умовах. Вона сумісна з багатьма типами електронних пристроїв і може використовуватися для зарядки акумуляторів дронів, ноутбуків, ліхтарів, смартфонів, планшетів, камер, рацій, мережевого обладнання, освітлювальних приладів, холодильників, телевізорів та багатьох інших пристроїв. Також ця станція може використовуватися як аварійне джерело освітлення.

На корпусі станції розташований дисплей, який показує рівень заряду, режим роботи, залишковий час роботи. Також вона оснащена ліхтарем з трьома режимами, включаючи режим SOS, та має зручну ручку для перенесення.

За допомогою різних роз'ємів, включаючи вихід змінного та постійного струму та порти USB, ця станція надає різноманітні способи підключення та живлення вашого обладнання для зручності користувача.

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!