INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Портативна зарядна станція AL 1000 PowerEdge
Портативна зарядна станція AL 1000 PowerEdge
Портативна зарядна станція AL 1000 PowerEdge
Портативна зарядна станція AL 1000 PowerEdge
Портативна зарядна станція AL 1000 PowerEdge

Портативна зарядна станція AL 1000 PowerEdge

оценок: 0
38 680 ₴
38 680
Производитель: Altek

Портативні зарядні пристрої Altek серії PowerEdge - це сучасні мобільні зарядні станції, які надають живлення вашим електронним пристроям навіть під час перебоїв у електропостачанні або відсутності доступу до мережі. З широким вибором моделей, кожен зможе знайти оптимальне портативне джерело енергії.

Зокрема, портативна зарядна станція ALTEK PowerEdge AL 1000 оснащена сучасним літієвим акумулятором LiFePO4 з ємністю 1075,2 Вт·год. Вона гарантує більше 3 500 циклів заряду при повному розряді акумулятора і навіть 7 000 циклів при розряді на 50%. Ця станція підтримує швидку зарядку гаджетів за стандартом Power Delivery і має технологію PowerBoost для тривалого навантаження. Вона також може заряджатися від сонячних панелей та інших джерел.

ALTEK PowerEdge AL 1000 оснащена захистом від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, низької напруги та перегрівання. Ця портативна станція ідеально підходить для використання в різних сценаріях, включаючи відсутність електропостачання в будинках, кемпінгу, подорожах та як аварійне джерело освітлення. Також вона сумісна з багатьма типами електронних пристроїв, включаючи смартфони, ноутбуки, камери та інше. Дисплей на пристрої відображає рівень заряду та інші параметри роботи, а також є вбудованим ліхтарем у різних режимах, включаючи режим SOS.

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!