INTERSOLAR
Корзина
Корзина пуста 0
Корзина
Всего товаров: 0
Портативна акумуляторна станція AL 2200 POWERBOX PRO

Портативна акумуляторна станція AL 2200 POWERBOX PRO

оценок: 0
57 946 ₴
57 946
Производитель: Altek

Портативну електростанцію можна підключати до настінних розеток змінного струму, сонячних панелей і джерел живлення постійного струму, вона призначена для живлення ваших електронних пристроїв як під час надзвичайної ситуації, так і в дорозі.

Він оснащений розетками змінного струму, вихідними портами 12 В постійного струму, автомобільним портом, портом Type-C і портами USB 3.0 для швидкої зарядки для вашої зручності. Ідеально підходить для пригод на природі та вдома, він сумісний з більшістю електронних пристроїв, таких як дрони, проектор, кавоварка, блендер, холодильник, вентилятор, мікрохвильова піч.

Ви можете заряджати свої електричні чи цифрові пристрої за допомогою цього пристрою у разі збою живлення, або коли ви на вулиці чи в дорозі.

Він також працює як комплект аварійного живлення. Особливо він підходить для місць, схильних до суворих погодних умов і збоїв в електропостачанні, пов’язаних зі стихійними лихами, включаючи тайфуни, повені, урагани, землетруси, лісові пожежі, хуртовини та райони з низькою температурою, схильні до стихійних лих. Електростанція також підходить для кемпінгу та добре працює в підтримці зовнішніх електроприладів зарядженими для таких цілей, як нічне електропостачання, медичне електроживлення та загальне зберігання побутової електроенергії.

 

 

Как зарабатывает ваша электростанция? intersolar

Как зарабатывает ваша электростанция?

"Зеленый тариф" - это специальные финансовые условия, позволяющие частным домохозяйствам становиться участниками национального Энергорынка и не только потреблять, но и продавать выработанное домашними солнечными электростанциями электричество в электросеть общего назначения.
Подробнее о "Зеленом тарифе"

Расчёт доходности станции

Выберите необходимою мощность оборудования


Годовой доход
2136.00 $
Окупаемость
2.34
Доходность
42.72%
Подобрать оборудование

Получить БЕСПЛАТНЫЙ детальный расчет!

Узнайте про возможность установки, стоимость и период окупаемости солнечной электростанции именно в вашем случае.
Заказать расчёт!